Referencje

Motto:

Motto doradcy kredytowego:

To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają. – Nelson Boswell

 

opinie o mnie 80% nowych Klientów przychodzi do mnie z polecenia, dlatego zadowolenie Klienta jest moim najważniejszym celem.

Zobacz, co napisali o mnie inni Klienci. Nie są to przygotowane opisy. Każdą z tych opinii możesz zweryfikować. Posiadam kontakty do osób, których opinie tutaj zamieszczam. Oczywiście kontaktów nie znajdziesz na tej stronie internetowej, ale mogę ich skontaktować z Tobą. Jeśli trafiłeś tutaj z polecenia, to może znajdziesz opinie wystawione przez Twoich znajomych.

Jeśli byłeś moim Klientem i chcesz się odwdzięczyć, napisz proszę rekomendacje i wyślij mi je (możesz skorzystać z formularza kontaktowego). Będzie mi miło, jeśli polecisz moje usługi swoim znajomym bądź wystawisz mi opinię w internecie (np: tutaj, w google+ czy na facebooku)

 

Pozdrawiam Malwina Lis

Dorota W.

Polecam każdemu usługi Pani Malwiny jako doradcy finansowego za zaangażowanie, profesjonalizm i fachową pomoc. Duży atut to dostępność do Pani Malwiny -można dzwonić, pisać o każdej porze dnia i liczyć na szybką i zwięzłą odpowiedź. Pani Malwino, dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i życzymy wielu sukcesów 🙂

Kasia K.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.  Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga  wybrać najlepszą ofertę, rozwiązuje trudne i skomplikowane sytuacje. Załatwia  wszelkie formalności wręcz w błyskawicznym tempie, szczegółowo tłumaczy przebieg procesu w uzyskania kredytu, a wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Pani Malwina to osoba  godna zaufania i polecenia. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Pani Malwiny.

Ania i Arek

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i udzielonej nam pomocy przez Panią Malwinę Lis. Kontakt i spotkania z Panią Malwiną były czystą przyjemnością, a przekazywane informacje zostały przekazane w bardzo jasny i przejrzysty sposób. Formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum, do tego stopnia, że po skompletowaniu dokumentów zjawiliśmy się na umówionym spotkaniu w banku na podpisanie umowy. Na pytania zadawane w dzień i w nocy Pani Malwina była gotowa odpowiedzieć, rozwiać wątpliwości i doradzić przedstawiając mocne i słabe strony oferty banków. Tak jak nam została Pani polecona i my polecimy Panią kolejnym osobom walczącym o własny kąt. Dziękujemy za pomoc i życzliwość i polecamy się na przyszłość :).

 

 

Renata i Piotr z Kiełczowa

Pani Malwina jest miłą i kompetentną osobą, znająca się na swoim fachu. Mimo naszej słabej zdolności kredytowej potrafiła rozwiązać ten problem i doprowadzić do uzyskania kredytu, takiego jakiego potrzebowaliśmy, na najlepszych warunkach. Była zawsze do naszej dyspozycji. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za zaangażowanie i szczerze polecamy jej usługi . Pozdrawiamy Renata i Piotr z Kiełczowa