Motto:

Motto:

Motto doradcy kredytowego:

To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają. – Nelson Boswell

 

opinie o mnie 80% nowych Klientów przychodzi do mnie z polecenia, dlatego zadowolenie Klienta jest moim najważniejszym celem.

Zobacz, co napisali o mnie inni Klienci. Nie są to przygotowane opisy. Każdą z tych opinii możesz zweryfikować. Posiadam kontakty do osób, których opinie tutaj zamieszczam. Oczywiście kontaktów nie znajdziesz na tej stronie internetowej, ale mogę ich skontaktować z Tobą. Jeśli trafiłeś tutaj z polecenia, to może znajdziesz opinie wystawione przez Twoich znajomych.

Jeśli byłeś moim Klientem i chcesz się odwdzięczyć, napisz proszę rekomendacje i wyślij mi je (możesz skorzystać z formularza kontaktowego). Będzie mi miło, jeśli polecisz moje usługi swoim znajomym bądź wystawisz mi opinię w internecie (np: tutaj, w google+ czy na facebooku)

 

Pozdrawiam Malwina Lis

Autor

Malwina Lis editor

Doradca kredytowy i finansowy. 12 lat doświadczenia w branży finansowej w tym 4 jako niezależny doradca kredytowy. Praca w wielu różnych instytucjach bankowych dała mi spojrzenie na rynek finansowy jako całość. Autorka artykułów ze świata finansów. Prywatnie pasjonatka dobrej literatury i smacznego jedzenia.

Komentowanie zostało wyłączone!!!